יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בדיקות אולטרסאונד / דופלר

אולטרסאונד בטן

אולטרסאונד בטן (או בשמה US בטן או על-קול בטן) זו בדיקה רפואית לא פולשנית המשמשת לסריקה מדוייקת של איברי חלל הבטן העליונה והבטן התחתונה במצבים של חשד לממצא שיש לאתר או לשלול. 

בדיקת אולטרסאונד פרטית

בדיקת אולטרסאונד (בדיקת US) בתיאום תור תוך 24 שעות היא בדיקה מהירה המאפשרת לקבל תמונת מצב איכותית של האיברים השונים במקרים של כאבים לא ברורים.
הבדיקה הפרטית במרכז גלבוע מבוצעת על ידי רופא רדיולוג מומחה. אבחון מהיר מאפשר לאבחן ממצאים ללא דיחוי, ובכך למנוע החמרה של מקרים רפואיים שבהם כל יום שחולף הוא קריטי.

דופלר עורקי צוואר (קרוטיד) מורחב - דופלר מקיף למוח

אז… מה זה בכלל דופלר? זה מסוכן? מי מוסמך לבצע? ומתי צריך דופלר עורקי צוואר? אבא עשה כבר CT מוח… האם הוא צריך גם דופלר? ומה הייחודיות בבדיקה של ד"ר גלבוע דופלר הינה בדיקה במכשיר אולטראסאונד..

דופלר אשכים

חוסר פוריות (INFERTILITY) מוגדר כמצב של נסיונות להרות אצל זוג במשך לפחות כשנה, אצל זוג בגיל הפוריות , ללא שימוש באמצעי מניעה הדבר משפיע על כ-10% מכלל הזוגות המנסים להרות, בארץ ובעולם…

אולטרסאונד מוח לתינוקות

אולטראסאונד מוח הוא הדמיית הבחירה הראשונית במקרים של פגים, או תינוקות בתקופתם הנאונטלית (neonate), קרי בחודש של הראשון של חיי התינוק…

פריקה מולדת של מפרקי הירכיים (CDH) לא תמיד מופיעה בסמוך ללידה אלא מעט מאוחר יותר ואם כך המצב מוגדר כ-DDH, קרי פריקה התפתחותית. שתי האפשרויות מגדירות בעצם את אותה בעיה אשר אותה חייבים לשלול..

דילוג לתוכן